Murat Yıldirimfanclup

Fanclup

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Murat Yıldırım Biyografisi
C.tesi Eyl. 26, 2009 11:26 am tarafından Gamzeli

» Soru soruyorum
C.tesi Eyl. 26, 2009 11:22 am tarafından Gamzeli

» O kadar da yakışıklı değilmiş!
Ptsi Haz. 29, 2009 8:43 pm tarafından Hilodemir

» Güz Sancısı Afişleri
Perş. Mayıs 21, 2009 4:11 pm tarafından Gamzeli

» Güz sancısı "Atina" galası
Çarş. Mayıs 20, 2009 9:35 am tarafından Gamzeli

» Eşini antakya'ya çağırdı
Çarş. Mayıs 20, 2009 9:30 am tarafından Gamzeli

» Bu Şarkıyı Kim Söylüyor
Salı Mayıs 19, 2009 4:17 pm tarafından Hilodemir

» Murat Yıldırım "Beyaz Show" Resimleri
Salı Mayıs 19, 2009 4:04 pm tarafından Hilodemir

» Hayran Mesajları(lütfen yeni başlık açmayınız)
Salı Mayıs 19, 2009 4:01 pm tarafından Hilodemir

Site Sahipleri
Gamze&Demet

Paylaş | 

Burçin Terzioğlu Biyografisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
demet-00
Admin

Kadın

MesajKonu: Burçin Terzioğlu Biyografisi   Paz Ekim 12, 2008 1:09 pm

Dört yaşından beri setlerde Burçin Terzioğlu sinemacı bir ailenin kızı. Bugüne kadar 'Çıplak Vatandaş' 'İki Milyarlık Bilet' 'Menekşe Koyu' 'Fazilet'in de aralarında olduğu 12 filmde rol aldı. Ayrıca 'Doktorlar' 'Kavak Ailesi' 'Mahallenin Muhtarları' 'Yasemince' 'Üzgünüm Leyla' 'Kınalı Kar' 'Aliye' ve 'Melekler Adası' gibi 15 ayrı dizide de oynadı. 24 yaşında genç bir oyuncu. Terzioğlu 1989 yılında 'Fazilet' filminde Hülya Avşar'ın kızını canlandırmıştı. 16 sene sonra 'Kadın İsterse' dizisinde tekrar Hülya Avşar'ın kızı rolünde... İşte Burçin Terzioğlu ile konuştuklarımız...
Haftasonu: Oyunculuk serüvenin nasıl başladı? B.T: Babam Yeşilçam'da prodüksiyon amirliği yaptı. Ağabeyim görüntü yönetmeni... Ablam yönetmen yardımcısı... Dayım prodüksiyon amiri... Amcam Devekuşu Kabare'de oynuyordu. Durum böyle olunca benim de bu işlere bulaşmamam mümkün değildi. İlk kez 4 yaşındayken setlerle tanıştım. 'Aman Patron Duymasın' ilk göründüğüm filmdi. Çünkü kucakta bir kapıdan girdim diğer kapıdan çıktım. Ortaokul dönemine kadar devam ettim. Sonra ara verdim. Ve şimdi dizilerle devam ediyorum.
Haftasonu: Hülya Avşar'ın kızını oynadığın 'Fazilet' filmini çekerken kaç yaşındaydın? B.T: 8- 9 yaşlarındaydım. O filmle ilgili çok net hatırladığım şeyler yok. Filmlerde oynamak ise bazen hoşuma gidiyordu bazen de çok mutsuz oluyordum. Mesela on yaşıma gireceğim doğum günümde evde parti verilmişti ama aynı zamanda o gün sette olmam gerekiyordu. Kendi doğum günümde bir saat kalabilmiştim. Sonra sette çok ağlamıştım. Sevmediğim yanları buydu. Oyun zamanımda çalışmak zorundaydım. Bunun iyi tarafları da vardı tabi. Arkadaşlarım arasında popülerdim insanlar tanıyordu. Şimdi iyi ki bu işi yapıyorum diyorum.
Haftasonu: 15 sene sonra tekrar Hülya Avşar'ın kızı olarak 'Kadın İsterse' dizisinde oynuyorsun. Hülya Avşar'la tekrar çalışmak sana neler hissettiriyor? B.T: Bu sete ilk başladığım zaman Hülya Hanım beni tanımadı. Çünkü o zamanlar çocuktum. Sonra ben kendisine hatırlatınca şaşırdı. Dizinin oyuncu seçiminde büyük elemelerden geçtik. Hem Hülya Avşar'a benzeyen hem de birbirine benzeyen iki kız kardeş arıyorlardı. Hülya Avşar benim Fazilet filmindeki küçük kızı olduğumu öğrenince 'Demek ki bu role seçilmen tesadüf olmamış' dedi. Sekiz kişiden oluşan çekirdek bir kadromuz var. Ve her şey çok aaaifli gidiyor. Dizi tuttu. Hep birinci veya ikinci oluyor. Çok önemli isimlerle çalıştığım için gene bir eğitim gibi oluyor. Cihan Ünal bize hocalık yapıyor. Bir kelimeyi yanlış tonladığımız zaman çekimi durduruy or... Doğrusunu gösteriyor
Kullanıcı profilini gör http://hazal-kaya.eniyiforum.net

Burçin Terzioğlu Biyografisi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burçların Nitelikleri