Murat Yıldirimfanclup

Fanclup

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Murat Yıldırım Biyografisi
C.tesi Eyl. 26, 2009 11:26 am tarafından Gamzeli

» Soru soruyorum
C.tesi Eyl. 26, 2009 11:22 am tarafından Gamzeli

» O kadar da yakışıklı değilmiş!
Ptsi Haz. 29, 2009 8:43 pm tarafından Hilodemir

» Güz Sancısı Afişleri
Perş. Mayıs 21, 2009 4:11 pm tarafından Gamzeli

» Güz sancısı "Atina" galası
Çarş. Mayıs 20, 2009 9:35 am tarafından Gamzeli

» Eşini antakya'ya çağırdı
Çarş. Mayıs 20, 2009 9:30 am tarafından Gamzeli

» Bu Şarkıyı Kim Söylüyor
Salı Mayıs 19, 2009 4:17 pm tarafından Hilodemir

» Murat Yıldırım "Beyaz Show" Resimleri
Salı Mayıs 19, 2009 4:04 pm tarafından Hilodemir

» Hayran Mesajları(lütfen yeni başlık açmayınız)
Salı Mayıs 19, 2009 4:01 pm tarafından Hilodemir

Site Sahipleri
Gamze&Demet

Paylaş | 

murat yıldırımla yapılan röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Gamzeli
Admin

Kadın

MesajKonu: murat yıldırımla yapılan röportaj   Paz Ara. 07, 2008 11:48 am

arkadaşlar bi kız sete gidip murtla kısa bi röp yapmış.daha doğrusu kız sormuş murat cevaplamış.resmi sitede var buraya da eklim dedim.

-burçin t. setlere gelio mu die sordum ewt gelio ama herzaman değil dediler(cemile hanım da söylemişti bunu ve b.t yi çok sevio ayrıca) bende yaa gelmesin yaa dedim..güldüler ve ee haklı ama dediler

(bahsedilen cemile hanım demir'in kuşlu evinin sahibi oluyormuş, "evet geliyor" diyen de set çalışanları imiş..)

-my, bu diziden sonra bizi kimle görmek istersiniz diye sordu..bende hiçkimseyle my ve tb yi çok yakıştırıyoruz başkasıyla düşünemiyoruz dedim..aslında sitede bu konuyla ilgili konular açılıyor ama karar veremiyoruz dedim..o da o zaman sana bir tüyo vereyim, galiba bundan sonra tb kenan imirzalıoğluyla bende berenle birlikte çalışcam dedi..gızık oldum kenan neyse de berenle olmasına ..zaten bi film yaptınız ne gerek varki dedim ben sizi onunla pek uyumlu görmüyorum dedim..o da güldü..sonra dizilerden başka yakışan çifleri düşünmeye başladı:gülbeyaz çifti iyiydi dedi..mesela asmalı konak çok seviliodu onlar da iyiydi ama unutuldu gitti bizde unutuluruz dedi ben hemen karşı çıktım hayır ben kendi adıma unutmam dedim..sonra fırtına da iyiydi ya yani çiftler yakışıodu dimi dedi ben kaldım tabi öle ne desem bilemedim çünkü yakıştırmıodum (diziyi takip etmiodum ama gördüğüm kadarıyla) ya bilmem ben o diziyi izlemiodum filan die geçiştirdim o da anladı tabi onu tb ile yakıştırdığımı onların aşkı da iyiydi dedi hem ben burdaki bakışlarımın aşkı iyi oynayabilmemin temeli burçinle olan aşkım dedi..o sahnelerde onu düşünüp ona bakıyormuşum gibi hissediyorum dedi..ben tabi gıcık oldum..o da anlıyor..ama belli de etmemeye çalışıyorum, tabi özel hayatınız ayrı ona bişey diyemem mutlu olmanıza çok seviniriz, biz sadece dizide tubayla uyumunuzu beğeniyoruz çok yakışıosunuz dedim..o da güldü ve o zaman fazla konuşmayım hayallerinizi suya düşürmeyeyim dedi..

bu da kızn murtla çektirdiği resmi

alntıdır.
Kullanıcı profilini gör http://muratyildirimfan.eniyiforum.net

murat yıldırımla yapılan röportaj
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Psd Nasıl Yapılır?[Resimli]
» Gifli imza yapımı [ByCéma.]
» Undertaker Vickie Guerrero'ya Tombstone (Mezartaşı) Yapıyor!
» TripKolic Ropörtaj
» Norm Ender RöportaJ